EHirdavatMarket.com
Kurumsal Satış    |    Cari Ödeme   |    Ödeme Kayıtları
Müşteri Hizmetleri Yeni gelenler İndirimli ürünler
 
Bareller
  « Önceki kategori
Bareller
  «  » » Hepsi  
Duyurular & Kampanyalar
Anket
Sitemizdeki ürünler yeterli mi?
Yeterli
Daha iyi olabilir
Yetersiz
Karşılaştırma Listesi
E-Bülten Üyeliği
 
Şu an buradasınız:
Kilitler (Kale Kilit vb.)
Bareller

Kale Alarmlı Sistem Mandallı Silindir Kilit


Kale Alarmlı Sistem Mandallı Silindir Kilit
Ürün Kodu  :  164 ASM
Fiyatı  :  67,79 TL + KDV
Toplam Fiyatı  :  79,99 TL (KDV Dahil)
Havale ile  :  78,39 TL (KDV Dahil) (%2)
Taksitle  :  26,66 TL x 3 (KDV Dahil)

    
    
    
    

KALE 164 ASM MANDALLI TUZAKLI ALARMLI BAREL (KAPI GÖBEĞİ, SİLİNDİR)

* Türkiye'de ilklerin öncüsü Kale Kilit'ten piyasayı kökten değiştirecek yeni bir ürün ve tabi ki Türkiye'de tüm firmalardan ve sitelerden önce yine ilklerin öncüsü www.ehirdavatmarket.com 'da satışa sunuldu.

DÜNYADA İLK SADECE KALE KİLİT'TE ALARMLI SİLİNDİR GÖBEĞİ

En çok kullanılan hırsızlık yöntemlerinden biri olan silindirin kırılmasıyla gerçekleştirilen hırsızlık olaylarına karşı geliştirilen Kale Kilit’in yeni ürünü Kale Alarmlı Silindir içindeki aktivasyon çubuğunun kırılmasıyla silindirin içindeki alarm devresini de tetikleyerek çıkardığı yüksek sesin yarattığı caydırıcılık özelliğiyle yaşam alanlarında yüksek güvenlik sağlıyor.

Türkiye’de bir ilk olan KALE ALARMLI SİLİNDİR, Kale Tuzaklı Silindir ’in geliştirilmiş bir versiyonudur. Silindirin kırılmasıyla kilide ulaşılmasının engellemesinin yanı sıra içindeki alarm sisteminin devreye girmesiyle de iki aşamalı koruma sağlıyor. Tuzaklı kısmı kırıldığında mekanik olarak kilide kolayca ulaşılması zorlaşırken, aynı anda çalan alarm ile art niyetli kişilerin başka açma yöntemlerini denemesi engelleniyor.

Kale Alarmlı Silindir’in diğer güvenlik ürünlerinden en büyük farkı; hırsızın mekâna girmeden sesli uyarı vererek mekanı korumasıyla dikkat çekiyor. Diğer alarm sistemlerinde, kapı açıldığında devreye giren mandal, kapı üzerine ve eşiğine bağlanan manyetik anahtar vb. ürünler, art niyetli kişiler eve girdikten sonra devreye girerek koruma sağlarken, KALE ALARMLI SİLİNDİR ise henüz eve girmeden yani kapı dışındayken aktif hale gelerek sesli uyarı vermesi ile benzersiz bir özellik sunmaktadır. Buna ek olarak bazı durumlarda yetkili kişilerin kapıyı açmaları durumunda bile zamansız bir şekilde devreye girerek rahatsızlık vermektedir. Kale Alarmlı Silindir’de ise silindir kırıldığında, yani gerçek bir hırsızlık girişiminde iki aşamalı (mekanik ve sesli) uyarı sistemi devreye girmektedir.

Kullanıcı herhangi bir ek aparata, kablo ya da vidalamaya ihtiyaç duymadan standart bir silindiri değiştirir gibi alarmlı silindiri kolaylıkla değiştirebiliyor.

Üretim tarihinden itibaren yaklaşık 6 yıl pil ömrü olan alarm sistemi, pili bittiğinde mekanik olarak kullanılmaya devam ediyor. Kırılma sonrası ortaya çıkan 80 dbA şiddetindeki ses, yaklaşık olarak 30 dakika boyunca uyarıda bulunarak rahatsız ediyor. Ahşap ve çelik kapıya göre değişiklik gösterebilecek 80 dBA şiddetindeki ses seviyesi Tübitak - UME tarafından sertifikalandırılmıştır. 

 

164 ASM

 

KALE ALARMLI SİLİNDİR

 

  • Gövde: MS 58 Pirinç. Parlatılmış. Standart profil. Delinmeye karşı 2 adet çelik pim takviyeli. (Opsiyonel: Saten nikel kaplamalı).
  • Anahtar: Pirinç Nikel, Multikanallı. Sistem 3 adet./ Anahtar Komb.: Bilgisayar teknolojisi./Silindir boyu: Euro Profil(sistem)
  • Kam: Özel sinter döküm./ Yaylar: Fosfor bronz/ Kaplama:Nikel/Parlak SARI- Pimler: MS 58 özel çekme pirinç. (Opsiyonel: Pimler delinmeye mukavim çelik. HRc 60). TS-EN 1303
  • Alarm Seviyesi:80dBA (10cm iç-dış kapı)-Pil Ömrü:6 yıl/Raf ömrü:Üretim tarihinden itibaren 1 yıl(en az,25C)
  • Çalışma sıcaklığı:-20c/70c,%85RH - Depolama Sıcaklığı:0c/50c(önerilen+25c)
  • Koruma sınıfı:IP32/IP55(montaj yapılmadan önce/kapı üzerinde)
  • Bu ürün Tübitak-TEYDEB tarafından desteklenmiştir.

Kod

164 AS

Birim Ağırlığı

366 gr.(+)

Koli İçi Adet

6

Koli Ölçüsü

18,7x25,5x9,3 cm

Koli Ağırlığı

2346 gr.(+)

 

 

 

  
Üye Girişi
E-Posta
Şifre
· Şifremi Unuttum
· Üye olmak istiyorum
 

Kargo ve Ödeme Şartları   |   SATIŞ SÖZLEŞMESİ   |   Hakkımızda   |   Müşteri Hizmetleri   |   Sık Sorulanlar   |   Banka Hesap Numaraları   |   İletişim   |   Tüketici Hakları & Alışveriş Şartları   |   Gizlilik & Güvenlik


Akıllı Ticaret E-Ticaret Çözümü